Kamea Beauty Concept

KAMEA BEAUTY CONCEPT powstał w sierpniu 2016 roku w wyniku udoskonalenia Gabinetu Kosmetycznego Kamea działającego od 1989 roku w Olsztynie. Rozszerzono zakres usług o zabiegi medycyny estetycznej, medycyny naturalnej, wyselekcjonowano zabiegi kosmetologiczne, otoczono specjalistyczną opieką kobiety w ciąży oraz osoby walczące z nadwagą i złymi nawykami żywieniowymi.

W tym projekcie na pierwszym miejscu stawia się kompleksowe, holistyczne podejście do człowieka, dbając o jego zewnętrzne oblicze oraz spokojne, zrównoważone wnętrze. Promuje się zabiegi i terapie jak najmniej inwazyjne, bezbolesne i naturalne. Zachowując naturalność w drodze do piękna zewnętrznego i wewnętrznego dajemy 10 lat i więcej. Reszta zależy od Was.

Nasz zespół

lekarzLek. med. Kamil Kulbacki

Lekarz Oddziału Klinicznego Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Lekarz medycyny estetycznej Studia Podyplomowe ukończone na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Ukończone Kursy: „Starzenie się skóry oraz metody nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia” – Warszawski Uniwersytet Medyczny, „Diagnostyka i leczenie chorób skóry i przydatków” – Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Prywatnie miłośnik tenisa ziemnego, fan Agnieszki Radwańskiej. W wolnych chwilach jest pasjonatem przyrody, skupia się na niebanalnym hobby, tresując jastrzębie i sowy.

 

kosmetologJoanna Kocięcka – kosmetolog

Związana z branżą od 1989 roku. Absolwentka szeregu szkoleń, kursów, seminariów na kongresach ogólnopolskich oraz międzynarodowych (w 1997 szkolenie w Paryżu i La Bule – ośrodek Thalassoterapii dla licencjonowanych gabinetów kosmetycznych). W 2010 roku ukończyła The International Meridian Therapy.

Prywatnie miłośniczka niebanalnych książek i indywidualnych wypraw w miejsca nieszablonowe. Zakochana w poezji Gałczyńskiego, stała bywalczyni Leśniczówki Pranie, miejsca związanego z jego twórczością. Muzycznie wielbicielka rocka, jazzu oraz brzmień prezentowanych przez Marcina Kydryńskiego. Sympatyczka kina, zwłaszcza wyselekcjonowanych filmów nadawanych w kinach studyjnych.

 

dietetykNatalia Ulewicz- dietetyk kliniczny oraz Trener Personalny i Instruktor Fitness

Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Dietetyka oraz studia II stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, również na kierunku Dietetyka. Stale rozwija się również w zakresie psychologii, psychodietetyki oraz coachingu. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, zaangażowaną w szczególności w jeździectwo. Od 9 roku życia jeździ konno i ma nawet swojego konia. Marzy o podróży do Japonii.