Terapia meridianowa/shiatsu
Jest to masaż leczniczy, który wpływa na cały organizm. Pracuje się na meridianach , czyli kanałach energetycznych znajdujących się w ciele. Celem masażu jest właściwe równoważenie przepływu energii przez 12 kanałów energetycznych, które korespondują z poszczególnymi organami ciała. Następuje odblokowanie i swobodny przepływ energii w całym ciele, który prowadzi do zdrowienia. Technika uciskowa pomaga łagodzić niekorzystne działanie stresu na organizm poprzez wprowadzenie w stan głębokiej relaksacji. Masaż jest szczególnie zalecany dla osób przeciążonych pracą i osłabionych po chorobach, zestresowanych, wypalonych zawodowo, pozbawionych witalności i permanentnie zmęczonych. Koszt zabiegu 120 zł, seria 6 zabiegów 1x w tygodniu 600 zł.

Refleksoterapia stóp
Jest to naturalna metoda usuwania bólu, złogów krystalicznych, toksyn i blokad energetycznych. Poprzez masaż uciskowy dochodzi do usprawnienia funkcjonowania układu nerwowego, układu krążenia oraz pozostałych układów w ciele człowieka. Następuje lepsze ukrwienie tkanek. Masaż stymuluje mózg do wytwarzania większej ilości endorfin. Głównym zadaniem masażu jest harmonizowanie samoleczących właściwości organizmu. Koszt zabiegu 90 zł, seria 10 zabiegów 1 x w tygodniu 700 zł

De La Mar – techniki relaksacji i aromaterapii całego ciała
Masaż opierający się na technikach dalekiego wschodu, filozofii chińskiej. Wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Pozwala wyrównać poziom energii w organizmie. Reguluje procesy przemiany materii a w konsekwencji przyspiesza oczyszczanie organizmu. Znacząco wpływa na kondycję skóry poprzez poprawę jej elastyczności i jędrności. Odżywia i rewitalizuje skórę dodając jej witalności. Koszt zabiegu 100 zł, seria 6 zabiegów 1x w tygodniu 540 zł.