Medycyna estetyczna

 

Skuteczne zabiegi upiększające wykonywane przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej

Lek. med. Kamil Kulbacki

Pomogę Ci poprawić wygląd twarzy, zniwelować zmarszczki i przebarwienia. Zapraszam na zabiegi medycyny estetycznej do Kamea Beauty Concept w Olsztynie

 

Medycyna estetyczna – proponowane zabiegi:

 

Osocze bogatopłytkowe PRP +oxyGeneo
(duet zabiegów na twarz )

Jest to zabieg polegający na pobraniu krwi pacjenta i oddzieleniu surowicy oraz płytek krwi. Następnie, płytki krwi wraz z częścią osocza poprzez nakłucia wprowadza się w skórę pacjenta, na odpowiednią głębokość. Dzięki temu zabiegowi zostają pobudzone fibroblasty do produkcji kolagenu, następuje stymulacja potrzebna do namnażania komórek naskórka oraz DNA, aktywowane jest mikrokrążenie. Jest to zabieg bezpieczny z uwagi na 100% biokompatybilny i immunologicznie neutralny materiał (krew własna pacjenta). Dzięki temu zabiegowi następuje poprawa zagęszczenia skóry, napięcia, zmarszczki zostają wygładzone. W naszej ofercie zabieg z osoczem bogato płytkowym łączony jest z zabiegiem oxyGeneo dla uzyskania możliwie skutecznych rezultatów.
Koszt zabiegu 850 zł, koszt serii 3 zabiegów 2450 zł.

 

Mezoterapia, twarz

Zabieg służący do głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry. Ma zadanie opóźniać procesy starzenia. Preparaty wprowadza się poprzez punktowe iniekcje, po uprzednim znieczuleniu skóry, Koszt od 200 zł, w zależności od ilości nakłóć i zużytego preparatu. Cena ostateczna ustalana z lekarzem.

 

Leczenie nad potliwości dłoni

Zabieg polegający na blokowaniu gruczołów potowych poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej do wnętrza dłoni. Zabieg przeznaczony dla osób, którym mokre dłonie utrudniają życie zawodowe, towarzyskie lub normalne funkcjonowanie. Koszt zabiegu od 1500 zł, w zależności od ilości nakłóć i zużytego materiału. Cena ostateczna ustalana z lekarzem. Zabieg może być wykonany również na stopy oraz pachy.

 

Modelowanie i wypełnianie kwasem hialuronowym,
bruzdy nosowo-wargowe

Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w celu spłycenia bruzdy poprzez napięcie opadającej skóry. Koszt zabiegu 700 zł. Zabieg może być również wykonany w okolicach oczu, ust, na dłonie.

mezoterapia olsztyn

medycyna-estetyczna

 

Zapisz się na konsultację:

Skorzystaj z możliwości konsultacji, podczas której dopasujemy program zabiegowy bezpośrednio do Twojej sytuacji.